Mesleki Yeterlilik Belgesi

Mesleki Yeterlilik Belgesi

Dinar Ticaret ve Sanayi Odası ile MEYBEM işbirliği ile gerçekleşen ‘Mesleki Yeterlilik Belgesi’ sınavlarına katılan katılımcılara belgeleri verildi.

Dinar Ticaret ve Sanayi Odası’nda yapılan Belge Dağıtımına Yönetim Kurulu Başkanı Abdullah BAĞIRKAN, Yönetim kurulu Başkan Yardımcısı Nedim SOYALTIN, Yönetim Kurulu Üyemiz Ersen ÇAKI, Meclis Kurulu Başkanı Ahmet ACAR  katıldı.

       Belgelerini almak üzere gelen hak sahipleri ile konuşan Başkan Abdullah BAĞIRKAN , yapılan sınavların önemine değindi. BAĞIRKAN, “Öncelikle şunu ifade etmek isterim ki mesleki yeterlik belgesi düzenlenmesi ile ilgili yaptığımız atılımlar sonucu iş yerlerimize Mesleki Yeterlik Belgesi konusunda belge hizmeti vermeye başladık ve devam ediyoruz. Bu çalışmalarda başta Yönetim ve Meclis kuruluma ayrıca odamız çalışanları olmak üzere emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Belgelerinizin hayırlı olmasını , bundan sonraki çalışma hayatlarınızda bol kazanç getirmesini diliyorum. Üyelerimizin uzun yollar giderek zaman kaybetmemeleri için bu tür çalışmalara hep birlikte ve çalışanlarımızla birlikte inşallah devam edeceğiz.” dedi

DUYURULAR
ETKİNLİK TAKVİMİ

Online Ziyaretçi
47047

Toplam Ziyaretçi
340742Hakkımızda

info@dinartso.org.tr

(0272) 353 6064

Üçlerce Mh. 03400 Dinar/Afyonkarahisar

Yeniliklerden Haberdar Olun!

Dinar TSO e-postalarına abone olun. Dinar TSO haberlerinin, özel tekliflerinin ve ürün duyurularının gelen kutunuza doğrudan teslim edilmesi için e-posta adresinizi giriniz.

Hızlı İletişim

2018 © DİNAR TSO - Tüm Hakları Saklıdır.